Strona główna >  Koszt dostawy

Koszt dostawy

Witamy na naszej stronie internetowej: Czas dostawy

Otrzymał rozkaz międzynarodowych zabrać 4-8 dni roboczych. Na ogół, całkowity czas obróbki i wysyłki jest równe łącznym czasie dostawy. Czas przetwarzania jest zazwyczaj 24-2 godzin. Czas przetwarzania obejmuje otrzymania zamówienia, przekazywanie informacji do odpowiednich projektów magazynowych, pakowania i transportu. Po zakończeniu leczenia, rozpoczyna się uwalnianie. Czas wysyłki z magazynu do adresu wysyłki wyrażają czas pasażu.

Międzynarodowy

wysyłka Oferujemy ubezpieczenia oraz potwierdzenia dostawy okno śledzenia. To trwa zwykle 4-8 dni robocze dostawy. 24-48 nadgodzin czas realizacji do 48 godzin może być konieczne w danych okolicznościach, musimy skontaktować się z procesora płatności weryfikacji karty kredytowej.
Opłaty celne w każdym kraju, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Ładujemy pełną cenę dla wszystkich międzynarodowych zwrotu towarów i wymiany. * Dla pakietu z powodu niepełnego adresu lub zwrot nieodebrane, rzeczywisty koszt wysyłki zostanie odjęta od zwrotu.
* Jeśli zamówienie nie dotrze na czas, może to być spowodowane kompensacji opóźnienia przetwarzania niestandardowych dla danego kraju. Nie wahaj się skontaktować z nami poprzez e-mail w dowolnym momencie, aby pomóc Ci znaleźć swoją torbę.


Order Tracking Śledzenie zamówienia mogą być wysyłane i wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej tropi liczbę śledzenia ogniwo stronie Moje konto lub zamówienia. Jeśli zamówienie pojawia się późno, należy wziąć pod uwagę następujące elementy:


* Dostawa do piątku występują tylko w dni powszednie w poniedziałek.
* W niektórych świąt, operator nie zbiera ani nie przekazują.
* Proszę o kontakt w celu uzyskania pomocy.

Powrót

Polityka Jesteśmy zobowiązani do wprowadzania do obrotu, mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się wysokiej jakości produkty, ale wiemy też, że z jakiegoś powodu lub inne, nie może być czas, kiedy trzeba wymienić lub coś zakupiono powrócić. Należy sprawdzić swoje przedmioty, ale uważnie przeczytać przed instalacją lub użytkowaniem. Zalecamy również, aby zachować swój numer pokwitowania lub zlecenia, które jest w potwierdzeniu zamówienia lub pakietu transportowego, może zaistnieć potrzeba dowodu zakupu w każdej problemu sprzedaży.

Jeśli zmienię zdanie ......Projekt będzie za pośrednictwem naszego zespołu oceniającego produktu, aby sprawdzić, czy projekt zostanie uznany za wadliwy z powodu wady fabrycznej lub tkaniny, nasza strona będzie zwrotu lub bezpłatną wymianę dodatkowych kosztów transportu. Jeśli uważasz, że nie ma wada nie będzie kwalifikował się do wymiany lub zwrotu w ramach tego typu zwrotu.

Wymiana

* Wszystkie międzynarodowa przychody powinny być zwrócone w ciągu 30 dni od daty otrzymania zamówienia.

* Międzynarodowe koszty transportu ponoszone przez klienta (chyba, że ​​awaria została spowodowana przez nas). Wszystkie podatki, opłaty lub podatki powinny być płacone powrócił elementów jest obowiązkiem klienta.

Instrukcje zwrotu

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby powrócić element:

Proszę wysłać do nas e-mail z przyczyn określonych w pierwszym powrocie, a nasz personel pomocniczy będzie podanie adresu wysyłki.

Rozpakowanie i pakowanie swoich produktów, proszę uważać.

Proszę dołączyć kartkę zawierającą następujące informacje:

* Nasza nazwa porządek na naszej stronie internetowej.

* Zamówienie nr

* Zwraca określony

Powodem poz * Twoje zamówienie na naszej stronie internetowej adres e-mail.

Proszę wziąć ten kawałek papieru zwracanych produktów, na działce, i wysłać go do nas. Proszę Gdy już wrócił do numeru śledzenia. Nie przyjmujemy zwróconych towarów utracone w służbie tranzytowego. Jeśli jesteś zainteresowany, zalecamy towar listem poleconym i zachować kuponów pocztowych.

Rozwiązywanie problemu
Jeśli dane osobowe na Twoje pytanie jest jak zbieranie i wykorzystywanie jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt. Będziemy przetworzyć żądania lub skargi do odpowiedzi jak najszybciej.
Wróć
Copyright ©2020 www.handypatico.com Powered by Buty męskie,buty damskie,buty dziecięce