Strona główna >  Bezpieczeństwo

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Poniżej przedstawiono zasady prywatności witryny.
Jakie informacje zbieramy?
Zbieramy dane osobowe będą zależeć od sytuacji i zebrać dla usług zgodnie, prosimy powołać się na tego typu. Na przykład, jeśli chcesz kupić nasze produkty, aby uzyskać więcej informacji, takich jak imię i nazwisko, adres email, adres wysyłki, adres rozliczeniowy oraz innych istotnych informacji, zbierać zakupu z naszej strony internetowej.

Gdy pytamy o zgodę na gromadzenie prawo "informacji poufnych" zakładamy, że zgodził się na określenie informacji, które dają nam z nich korzystać zgodnie z tą polityką, to dlatego, że nam.


Gromadzone informacje Możemy zbierać dane osobowe, kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową, lub jeśli masz osobistego kontaktu z nami. Bez Twojej zgody, nie zbieramy informacji osobistych. Wierzymy, że kiedy wypełnić wymagane pola za pośrednictwem tej strony, w celu ułatwienia transakcji zgodził się być brane za pewnik.
Nasze dane osobowe
Zwykle zbierać dane osobowe w następujących celach:
1 W celu ułatwienia Państwu na naszej stronie internetowej, produktów i usług, odwiedź
2. W celu zapewnienia Państwu zamawianie produktów ze Stanów Zjednoczonych,
3 Aby poinformować, nasze produkty i usługi, informacje
4 Szukaj swoich poglądów na temat naszych produktów, usług, marketingu i witryny.

Tak, że możemy, którzy są w służbie, będziemy zbierać pewne informacje osobiste jest bardzo ważne, aby ustalić, w końcu. Inne rodzaje danych osobowych zbieranych pomaga nam analizować, kto korzystania z naszych usług, ich interesów rozwojowych. To pozwala nam dostarczać produkty, aby zaspokoić potrzeby użytkowników na tej stronie.
Twoje dane osobowe są bezpieczne
Będziemy mocno uchwycić swoje dane osobowe, nie podejmiemy działań, czynszu lub transfer. Będziemy podejmować wszelkie uzasadnione kroki w celu zapewnienia, że ​​mamy wszystkich informacji. dane osobowe mogą być zapisane w systemie komputerowym dwóch elektronów. Zapory, hasła, filtrowanie poczty elektronicznej i oprogramowania antywirusowego, aby wszystkie nasze elektronicznej acto ochrony danych.

Zmiana niniejszego oświadczenia
Możemy to zmienić polityka prywatności jest zmiana naszych wymagań biznesowych lub prawo. Wszelkie zmiany niniejszej polityki prywatności będą aktualizować naszą stronę internetową, więc proszę regularnie odwiedzać tę stronę, aby upewnić się, że z naszą polityką prywatności.

Rozwiązywanie problemu
Jeśli dane osobowe na Twoje pytanie jest jak zbieranie i wykorzystywanie jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt. Będziemy przetworzyć żądania lub skargi do odpowiedzi jak najszybciej.
Wróć
Copyright ©2020 www.handypatico.com Powered by Buty męskie,buty damskie,buty dziecięce